هشدار دادستان تهران به ورزشکاران؛

دولت‌آبادی: با متخلفان برخورد می‌کنیم

دادستان عمومی و انقلاب تهران اعلام کرد: در هفته‌های اخیر عکس‌ها و تصاویر نامناسب و خلاف شئون اسلامی در فضای مجازی منتشر شد که منجر به تشکیل چند پرونده قضایی شد و مدعی‌العموم در چنین مواردی به وظایف ذاتی خود عمل می‌کند.

وضعیت قرمز در آبی‌های اهواز

نیم‌فصل نخست لیگ بر‌تر فوتبال در شرایطی به پایان رسید که استقلال اهواز با قرار گرفتن در انتهای جدول، نتوانست انتظارات هواداران خود را برآورده کند.

وزارت ورزش بانکدار می‌شود

بنا به اعلام مدیرعامل صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزشی و براساس مکاتبات صورت گرفته با بانک مرکزی، به زودی بانکی زیر مجموعه وزارت ورزش و ویژه فعالیت‌های اقتصادی این وزارتخانه تاسیس خواهد شد
کار کی روش دوباره به بیمارستان کشید

کار کی روش دوباره به بیمارستان کشید

در یکی از جلسات تمرینی تیم ملی در دبی، اتفاقی رخ داد که باعث شد کار کی روش به بیمارستان بکشد.

تصویب بودجه سال ۲۰۱۶ کنفدراسیون فوتبال آسیا

رئیس فدراسیون فوتبال ایران و نایب رئیس AFC از تصویب بودجه سال ۲۰۱۶ کنفدراسیون فوتبال آسیا خبر داد.

مسابقات فوتسال صنعت آب و برق گرامیداشت روز تربیت بدنی با یاد و خاطره شهدا آغاز شد

مسابقات مقدماتی فوتسال صنعت آب و برق گرامیداشت روز تربیت بدنی با یاد و خاطره شهدا بین 6 تیم متشکل از کارکنان توزیع برق خوزستان آغاز شد.

درگیری مکانی با اصحاب رسانه

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس در پایان دیدار تیمش مقابل نفت تهران با اهالی رسانه درگیر شد.

وزیر ورزش: جدایی وزارت ورزش و جوانان منتفی است

گودرزی در خصوص اینکه چرا اعلام شده است امروز کمتر سوال فوتبالی از او پرسیده شود، اظهارکرد: همه ورزش فوتبال نیست و ما در رشته هایی مانند کشتی، والیبال، بسکتبال، هندبال و... افتخارات زیادی را به دست آورده ایم که باید به آنها نیز توجه ویژه صورت بگیرد.

جزئیات از دست رفتن صندلی ۲۴ ساله/میراث افشارزاده به شهنازی نرسید

انتخابات شورای المپیک آسیا درحالی یک ماه پیش برگزار شد که بعد از ۲۴ سال ریاست کمیته آمار و اطلاعات آن از ایران گرفته شد؛ چرا که به جای افشارزاده کاندیدایی معرفی شد که نتوانست رای بیاورد.

لحظه‌به‌لحظه با حواشی دربی 81

مسئولان ورزشگاه آزادی تهران با توجه به بارش باران درها را از ساعت 9 صبح به روی هواداران باز کردند و بدین ترتیب سکوهای ورزشگاه آزادی در حال پر شدن هستند. با حواشی لحظه به لحظه دربی همراه باشید.

بلاتر: اگر آمریکا میزبان جام جهانی می‌شد خبری از افشاگری درباره فساد فیفا نبود

رئیس فدراسیون جهانی فوتبال با حمله به تمامی کسانی که او را به فساد مدیریتی و اختلاس متهم کرده‌اند، رئیس اتحادیه فوتبال اروپا را آغازگر ماجرایی دانست که آشفته‌بازار فعلی در فیفا به وجود آورده است.

علل مرگ ناگهانی ورزشکاران چیست/قهرمانانی که زودبه خط پایان میرسند

مرگ ناگهانی ورزشکاران یکی از دغدغه هایی است که به خصوص در روزهای اخیر بیش از پیش جامعه ورزش آماتور و به خصوص حرفه ای را نگران کرده است.مرگ هایی که به صورت کاملا ناگهانی جان یک قهرمان ورزشی را میگیرند.
۱بعدی