بازداشت 9 معلم ایرانی در امارات

پلیس امارات ۹ معلم ایرانی که برای تدریس در مدارس ایرانی این کشور اعزام شده بودند را با وضعیت نامناسبی بازداشت کرد، اما به گفته رئیس مرکز امور بین‌الملل آموزش و پرورش این معلمان تا فردا آزاد خواهند شد.

پروژه های نیمه تمام نوسازی مدارس خوزستان در انتظار اعتبار -200 میلیارد تومان مورد نیاز است

استان خوزستان با برخورداری از 10 هزار مدرسه و با جمعیت حدود یک میلیون دانش آموز بعدا ز تهران و خراسان رضوی در جایگاه سوم کشور از لحاظ جمعیت دانش آموزی قرار دارد؛ با نگاه به این آمار، درکنار اهمیت پرداختن به مسائل اساسی آموزشی در استان، وجود سازمان نوسازی مدارس با توجه به این تعداد دانش آموز نمود جدی پیدا می کند. به مناسبت آغاز سال تحصیلی به سراغ رضا رضایی، مدیرکل اداره نوسازی مدارس استان خوزستان رفته ایم تا از وضعیت مدارس مورد افتتاح سالجاری و مدارس قدیمی استان به لحاظ کیفی و کمی آگاه شویم.

آغاز تکمیل ظرفیت دوره‌های کارشناسی ارشد از امروز

مشاور عالی سازمان سنجش گفت:‌ انتخاب رشته برای تکمیل ظرفیت دوره‌‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی از امروز یک‌شنبه 12 مهر آغاز می‌شود.

شرایط رتبه بندی معلمان دارای کسر ساعت موظف

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش‌وپرورش با اشاره به صدور احکام رتبه‌بندی ۷۰ درصد از معلمان گفت: شرایط رتبه بندی معلمان دارای کسر ساعت موظف را اعلام کرد.
مدیر کل آموزش و پرورش استان خومزستان

تقی زاده:کسی که بخواهدتاریخ ایران را بخواند باید در ابتدا تاریخ خوزستان را مطالعه کند

مدیرکل اداره آموزش و پرورش استان خوزستان گفت: تاریخ دوره مشعشعیان باید وارد کتاب‌های درسی دانش‌آموزان دوره‌های مختلف شود.

پول می‌دادند تا مطالعه کنیم!

وب‌سایت معروف «گودریدز» (GoodReads) در یک نظرسنجی همگانی سوالی را درباره آرزوی کتاب‌دوستان مطرح کرده و پاسخ‌های برگزیده را که بعضا خواندنی و قابل تامل هستند، منتشر کرده است.
نماینده دفتر بازرسی ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری

تقدیرو تشکر شاه محمدی نماینده دفتر ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری از عملکرد مدیر کل آموزش و پرورش استان خوزستان

نشست نمایندگان دفتر بازرسی ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری با مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان برگزار شد.
مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 اهواز

تجمع اعتراض آمیز دانش آموزان آموزش و پرورش ناحیه 2 اهواز به حادثه منا/رژیم آل سعود لیاقت کلید داری و پرده داری خانه خدا را ندارد

سید بهادر موسوی مدیر این ناحیه ضمن اعلام این خبر هدف از برگزاری این مراسم را اعتراض به جنایات آل سعود و کشته شدن جمع کثیری از مسلمانان و هم وطنان عزیزمان در حادثه منا عنوان کرد.
زارعی مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان

زارعی:درخشش آموزش وپرورش ناحیه 2اهواز در کمک به بازسازی عتبات عالیات بین ادارت و نهادهای استان خوزستان

رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان گفت: آموزش و پرورش ناحیه 2 اهواز در کمک به بازسازی عتبات عالیات در سال های 92 و 93 رتبه اول ادارت و نهادهای استان خوزستان را به خود اختصاص داد.

پرسش مهر رئیس جمهور از دانش‌آموزان: فرصت‌های کشور پس از توافق با ۱+۵ چیست؟

رئیس جمهور در مراسم بازگشایی مدارس با طرح سوال و پرسش مهر گفت: از نظر شما دانش‌آموزان فرصت‌های پیش روی کشور پس از پایان تحریم‌ها چیست.

بلاتکلیفی ۷۰۰ معلم در تهران

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: به علت توزیع نامناسب معلم مرد و زن در مدارس هم اکنون مدارس شهر تهران با کمبود ۸۰ هزار ساعت معلم مرد و بلاتکلیفی ۷۰۰ معلم زن در آستانه بازگشایی مدارس روبروست.

مجیدی پور فرماندار دشت آزادگان بر لزوم ساماندهی و آماده سازی مدارس این شهرستان تاکید کرد

فرماندار دشت آزادگان درجلسه شورای آموزش و پرورش بر لزوم ساماندهی و آماده سازی مدارس در سطح شهر و روستاهای مختلف سوسنگرد واجرای پروژه مهر در این شهرستان تاکید کرد.
قبلی۵بعدی