اهوازی‌ها رمضان امسال کمتر زولبیا و بامیه خریدند

رییس اتحادیه قناد و بستنی فروشان اهواز گفت: برخلاف سال‌های گذشته که خرید زولبیا و بامیه در ماه مبارک رمضان به اوج خود می‌رسید، متاسفانه امسال 30 درصد افت تقاضا داشتیم.

قرائتی: تنظیم خانواده ضد قرآن است

حجت‌الاسلام قرائتی گفت: کنترل و تنظیم جمعیت متناسب مفاهیم قرآنی نیست. رئیس ستاد اقامه نماز کشور گفت: کثرت جمعیت از افتخاراتی است که خداوند بر ما منت نهاده است. مطالب منابر را اگر از قرآن بگوییم هیچ خطا و اشتباهی ندارد.

اجرای طرح کاهش طلاق در کشور

رئیس سازمان بهزیستی کشور از اجرای طرح «بشیر» ویژه کاهش طلاق در کشور خبر داد و گفت: این طرح در راستای برنامه‌های ملی دولت یازدهم از اواخر دی‌ماه به صورت کشوری اجرا خواهد شد.
دکتر ایدنی بیان کرد:

دانشگاه جندی شاپور اهواز در اجرای سیاست افزایش نرخ جمعیت پیشگام است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز عنوان كرد: دانشگاه جندی شاپور برای بستر سازی در زمینه افزایش سطح آگاهی عمومی نسبت به خطرات بحران سالمندی در آینده در استان اقدامات زیادی انجام داده است.

معضلات فرهنگی دامن گیر زنان خودسرپرست

خداوند زن را موجودی لطیف و آسیب پذیر آفرید. اما برخی زنان به دلایلی لطافت خود را قربانی بی رحمی های زندگی می کنند. آنها دیگر به خود و جنس خود نمی اندیشند. آنها باید مسکن تهیه کنند، تغذیه خود و فرزندان خود را تامین کنند. مشکل اصلی زنان خودسرپرست بیکاری و نداشتن شغل است. اکثریت این زنان به دلیل درگیر شدن با مسائل خانواده از مهارت مناسب برخوردار نخواهند شد و در نتیجه از داشتن شغل مناسب محروم خواهند شد که این باعث ناکافی بودن درآمد و عامل زندگی پرمشقت آنان می شود.

مراجعه 200 بیمار تنفسی به بیمارستان های خوزستان

طی چند روز اخیر آلودگی هوای شهر اهواز مردم را نگران كرده و بسیاری از آن ها به دلیل بیماری تنفسی و اشكال در تنفس خود به بیمارستان ها مراجعه كرده اند.

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده :نظر دستگاه‌ها را در زمینه لایحه تامین امنیت زنان دریافت کرده‌ایم

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: نظر دستگاه‌ها را در زمینه لایحه تامین امنیت زنان دریافت کرده‌ایم و در حال جمع‌بندی این دیدگاه‌ها هستیم و تا یک ماه آینده این کار محقق می‌شود.
قبلی۲