جمعه ۳۰ فروردين ۱۳۹۸ -April 19 23: 02: 24 2019
زعفرانی مدیرعامل ملی بانک PLC عنوان کرد:

بستر لازم برای فعالیت بانک ملی در انگلیس فراهم شده است

حسن زعفرانی مدیر عامل ملی بانک ' PLC' لندن با اشاره به اخذ مجوزهای لازم از نهادهای نظارتی برای فعالیت مجدد، گفت بسترهای لازم برای فعالیت دوباره این بانک ایرانی در انگلیس فراهم شده است.
مقام وزارت خارجه آمریکا:

آمریکا، سد راه تجارت مجاز اروپا با ایران نخواهد شد

یک مقام وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد که آمریکا سد راه تجارت مجاز اروپا با ایران نخواهد شد.
آغاز بازی جدید آمریکا در منطقه؛

کری برای کاهش تنش‌ میان ایران و عربستان وارد عمل شد

آمریکا که از هر وسیله‌ای برای گسترش سلطه در خاورمیانه استفاده می‌کند «جان کری»را مامور کرده تا از طریق رایزنی با همتایان ایرانی و عربستانی خود همچنان نقش واشنگتن را در منطقه پررنگ نگه دارد.

مسافران اروپایی زیر ذره بین/بازداشت تبعه فرانسه با مواد خطرناک در فرودگاه ملبورن

دادستان کل استرالیا روز چهارشنبه از بازداشت یک تبعه فرانسه به همراه سه قوطی ماده شیمیایی و مواد خطرناک دیگر در فرودگاه ملبورن دو روز پس از حملات تروریستی پاریس خبر داد.
رئیس پارلمان اروپا:

اتحایه اروپا با خطرفروپاشی روبرو است

'مارتین شولتز' رئیس پارلمان اروپا هشدار داد که اتحادیه اروپا با خطر فروپاشی روبرو است و حامیان آن می بایست برای نگاه داشتن این اتحادیه، بجنگند.

ادعای داعش در سرنگونی هواپیمای روس تکذیب شد

داعش ادعا می کند هواپیمای مسافربری روسیه را هدف قرار داده است ولی کارشناسان نظامی عقیده دارند این گروهک تروریستی چنین امکانی را نداشته است.

جمهوریخواهان برای دومین بار نتوانستند توافق هسته‌ای با ایران را رد کنند

دموکرات‌های سنای آمریکا روز سه شنبه برای دومین بار از رای گیری درباره قطعنامه‌ای که قرار بود علیه توافق هسته‌ای ایران به تصویب برسد جلوگیری کردند.

مجلس نمایندگان آمریکا تفاهم هسته‌ای ایران را رد کرد

مجلس نمایندگان آمریکا که جمهوری‌خواهان در آن اکثریت را دارند طرح ارائه شده درباره تفاهم هسته‌ای ایران و گروه ۱+۵ موسوم به برجام را رد کرد، اقدامی که با توجه به ناتوانی جمهوری‌خواهان در سنا برای تصویب مخالفت با برجام تأثیری نخواهد داشت.

اوباما: رد برجام ابتکار عمل را در اختیار ایران قرار می دهد

رئیس جمهور آمریکا در اظهارتی ضمن حمایت مجدد از توافق هسته ای ایران و کشورهای ۱+۵ عنوان داشت که رد احتمالی برجام در کنگره موجب می شود ابتکار عمل در اختیار ایران قرار بگیرد.

ضربه مهلک به اوباما/ مخالفت مرد شماره ۳ دموکرات‌ها با «برجام»

سناتور «چاک شومر» مرد شماره ۳ دموکرات ها در سنای آمریکا با اعلام مخالفت خود با توافق هسته ای ۱۴ جولای با ایران، راه خود را از «باراک اوباما» رئیس جمهور هم حزبی خود جدا نمود.
صفحه  از ۵
پربازدیدها
آخرین اخبار