جمعه ۳۰ فروردين ۱۳۹۸ -April 19 23: 14: 37 2019

تعداد کشته های حملات تروریستی در زینبیه سوریه به 60 تن رسید

گروه ناظر بر حقوق بشر در سوریه روز یکشنبه اعلام کرد که تعداد قربانیان حملات تروریستی به منطقه زینبیه در دمشق به 60 تن افزایش یافت.

کتاب 'نامه های رهبری به جوانان غربی' در ایتالیا منتشر شد

مجموعه ترجمه نامه های حضرت آیت الله خامنه ای به جوانان غرب در قالب کتابی با عنوان 'پیامی به غرب' در ایتالیا منتشر شد.
نبرد همزمان ارتش با تروریست‌ها در ۷ جبهه؛

بزرگترین عملیات در حلب در راه است

حلب به‌زودی شاهد بزرگترین عملیات ارتش سوریه از ابتدای بحران این کشور در سال ۲۰۱۱ تاکنون علیه گروه‌های تروریستی تکفیری خواهد بود.

تظاهرات سراسری در محکومیت جنایات آل سعود و اعدام شیخ نمر

تظاهرات سراسری در محکومیت و اعتراض به اعدام رهبر برجستۀ شیعیان عربستان آیت الله شیخ نمر به دستان ناپاک رژیم منفور آل سعود ، پس از اقامۀ نماز جمعۀ این هفته با حضور ملت بزرگ و غیور ایران اسلامی در سراسر کشور برگزار می شود.
صدور بیانیه رسمی؛

عربستان روابط دیپلماتیک خود را با ایران قطع کرد

وزارت خارجه عربستان در بیانیه ای رسمی اعلام کرد با قطع روابط سیاسی خود با ایران، از دیپلمات های ایرانی خواسته خاک این کشور را ترک کنند.
عبدالباری عطوان:

ریاض در اعدام «النمر» اشتباه کرد/ روزهای سختی در انتظار عربستان سعودی است

اعدام روحانی برجسته شیعیان که با هدف ارعاب شهروندان این کشور و بازداشتن آنها از برگزاری هرگونه تحرکات اعتراضی علیه نظام حاکم و نهادها و منافع آن صورت گرفت، واکنش‌ها و نتایج کاملاً معکوسی خواهد داشت و بنابراین روزهای سختی در انتظار رژیم سعودی است.

«گلستان» افغانستان به دست طالبان افتاد

همزمان با نبردهای سنگین میان نیروهای دولتی و طالبان در هلمند واقع در جنوب افغانستان، گروه طالبان شهرستان «گلستان» استان فراه در غرب این کشور را به تصرف خود درآورد.

صدها مسلمان نیجریه ای هنوز در بازداشت ارتش این کشور به سر می برند

ارتش نیجریه سه‌شنبه شب (دیشب) 500 زن و کودک را که از زمان حمله به منزل «شیخ ابراهیم زکزاکی» رهبر جنبش اسلامی در این کشور بازداشت کرده بود به مدرسه ابتدایی منطقه «سامورا» در شهر «زاریا» در ایالت «کادونا» منتقل کرد.

ارتش نیجریه ده ها مسلمان شیعه را قتل عام کرد

یک گروه حقوق بشری تحت عنوان کمیسیون اسلامی حقوق بشر روزشنبه گزارش کرد: نیروهای ارتش با شلیک به گروهی ازمسلمانان شیعه در شمال این کشور30 نفر را کشتند.

ظریف : منتظر بازگشت رکن آبادی هستیم

همایش سفرا و روسای نمایندگی‌های جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور با تجلیل از خانواده های دیپلماتهای جانباخته کشورمان در حادثه منا برگزار شد.
صفحه  از ۷
پربازدیدها
آخرین اخبار