جمعه ۳۰ فروردين ۱۳۹۸ -April 19 23: 04: 15 2019

تعطیلی به دماوند رسید

برف و کولاک، مدارس پیش دبستانی و دبستان در ملارد، شهریار، دماوند، فیروزکوه و رودهن در نوبت صبح را تعطیل کرد.
مدیر کل آموزش وپرورش خوزستان عنوان کرد:

آموزش و پرورش هیچگاه اولویت نخست دولت ها نبود است

با حضور معاون وزیر آموزش و پرورش و جمعی از مسئولان کشوری واستانی،گردهمایی رؤسای تعاون وامور رفاهی ادارات آموزش وپرور ش سراسر کشور در آبادان برگزار شد.

نتایج نهایی گزینش استخدام در آموزش و پرورش اعلام شد

مدیر کل دبیرخانه مرکزی گزینش وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اعلام نهایی نتایج گزینش پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی، گفت: داوطلبانی که در گزینش رد صلاحیت شده‌اند سه روز برای تجدیدنظر فرصت دارند.

تمدید 2 ساله دوره پیش دانشگاهی

دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش از ادامه تحصیل دانش آموزان در دوره پیش دانشگاهی تا دو سال دیگر خبر داد.

آموزش وپرورش خوزستان به عنوان دستگاه اجرایی برتر اقامه نمازشد

آموزش وپرورش خوزستان به عنوان دستگاه اجرایی برتر در امراقامه نماز،تقدیر شد و آموزش وپرورش خوزستان برای دومین سال متوالی، عنوان شایسته تقدیر ویژه در امر اقامه نماز را کسب نمود.

تقی زاده: قرآن کریم بزرگ ترین اندیشه ای است که علم ودانش را توصیف می کند

مراسم تقدیر از 37دانش آموز خوزستانی برگزیده کشوری در سی و سوّمین دوره مسابقات قرآن ، عترت و نماز ، در آمزوشگاه شاهد عفاف ناحیه یک اهواز برگزار شد.
تقدیر معاون وزیر آموزش وپرورش از تقی زاده

ارتقا مدارس از راه دور استان نشان از همت مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان دارد

معاون وزیر آموزش وپرورش از مدیرکل آموزش وپرورش استان خوزستان به دلیل تلاش در ارتقاء خدمات مدارس آموزش از راه دور استان، تقدیر نمود.

وزیر آموزش و پرورش باز هم کارت زرد گرفت

نمایندگان مجلس شورای اسلامی از پاسخ های وزیر آموزش و پرورش در مورد مدیریت ضعیف مدیران کل آموزش و پرورش قانع نشدند و فانی دومین کارت زرد خود را از مجلس دریافت کرد.

مدارس ابتدایی فردا و پس فردا تعطیل است

دبیر کمیته اضطرار آلودگی هوا تهران از تعطیلی مهدکودک ها، پیش دبستانی ها و مدارس ابتدایی شهر تهران و نواحی یک و دو، کهریزک و شهرستان ری در روزهای دوشنبه و سه شنبه خبر داد و گفت: این اقدام بنا به تصمیم کمیته اضطراری آلودگی پایتخت صورت می گیرد.
معاون عمرانی وزارت آموزش و پرورش عنوان کرد؛

انتقاد از عدم تخصیص 5 درصد عوارض شهرداری‌ها به آموزش و پرورش

معاون عمرانی وزارت آموزش و پرورش از عدم تخصیص پنج درصد عوارض شهرداری‌ها برای ساخت فضاهای آموزشی، تعمیر و تجهیز مدارس انتقاد کرد و گفت: اگر قانون مربوط به انبوه سازان مسکن احیاء شود نگرانی ما بابت مدارس در پروژه‌های انبوه سازی و شهرک‌های جدید التاسیس مرتفع می‌شود.
صفحه  از ۲۳
پربازدیدها
آخرین اخبار