چهارشنبه ۰۷ فروردين ۱۳۹۸ -March 27 07: 11: 49 2019
کد خبر: ۴۱۵۹۲
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۴
حمید بنی‌تمیم، سرپرست جدید فدراسیون کشتی گفت: در این مدت که عهده‌دار سرپرستی فدراسیون هستم، بدنه کشتی را بزرگ‌تر نمی‌کنم تا تعهدی برای رئیس آینده فدراسیون به‌وجود نیاید.
به گزارش آرانیوز، حمید بنی‌تمیم، سرپرست فدراسیون کشتی بعد از جلسه با مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان در گفت‌وگو با پایگاه خبری این وزارتخانه گفت: با توجه به تقویمی که تدوین شده است، مهمترین اولویت من در شرایط کنونی فراهم آوردن مقدمات حضور پرقدرت کشتی ایران در بازی‌های المپیک 2020 است و اگر حتی 10 روز در این سمت باشم، رویکرد برنامه‌های ما به‌سمت المپیک خواهد بود.

سرپرست فدراسیون کشتی پیرامون انتخابات این فدراسیون تصریح کرد: با توجه به هماهنگی‌ای که با وزارت ورزش و جوانان وجود دارد، در اسرع وقت مقدمات برگزاری انتخابات ریاست فدراسیون کشتی را فراهم خواهیم کرد.

وی مساعدت وزارت ورزش و جوانان در حمایت از اعزام تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی امید ایران برای حضور در رقابت‌های قهرمانی امیدهای جهان در رومانی را مورد توجه قرار داد و اظهار داشت: خوشبختانه با مساعدت وزارت ورزش و جوانان مشکل نقدینگی فدراسیون حل شد و با تأمین هزینه‌های ارزی و ریالی تیم‌های ملی کشتی آزاد و امید ایران به مسابقات جهانی رومانی اعزام می‌شوند.

بنی‌تمیم در ادامه تأکید کرد: با توجه به مساعدت‌های وزارت ورزش و جوانان همچنین حمایت کمیته ملی المپیک و پشتیبانی حامی مالی تا پایان سال برای اجرای برنامه‌ها مشکلی نخواهیم داشت و حتی برای دو رویداد بین‌المللی اواخر ماه جاری و آذر ماه هم با دستور وزیر ورزش و جوانان مشکلی وجود ندارد.

سرپرست فدراسیون کشتی تصریح کرد: در این مدت که  عهده‌دار سرپرستی فدراسیون کشتی خواهم بود، بدنه کشتی را بزرگ‌تر نمی‌کنم تا تعهدی برای رئیس آینده فدراسیون کشتی به‌وجود نیاید و بنا به سلیقه خود، انتخاب‌ها را صورت دهد، بنابراین با ظرفیت فعلی ادامه می‌دهیم.

بنی‌تمیم درباره کادر فنی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی کشورمان نیز گفت: در این زمینه به‌سرعت تصمیم نمی‌گیریم و ظرف روزهای آینده صحبت خواهیم کرد.

سرپرست فدراسیون کشتی در خصوص جلسه‌اش با مسعود سلطانی‌فر هم اظهار داشت: در این جلسه از تجارب مدیریتی وزیر ورزش و جوانان بهره بردم. همچنین دکتر سلطانی‌فر با توجه به اهمیت کشتی سؤالاتی در مورد برنامه‌های فدراسیون داشت که توضیحات لازم را ارائه کردم.

بنی‌تمیم در پایان گفت: از اعتماد وزیر ورزش و جوانان سپاسگزارم. امیدوارم بتوانم این مسئولیت سنگین را به‌خوبی در این مدت انجام دهم و توقعات مردم را از کشتی برآورده کنم.

انتهای پیام/*
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار