تازه های خبری :
شنبه ۰۴ اسفند ۱۳۹۷ -February 23 00: 36: 38 2019
کد خبر: ۳۹۰۸۸
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۵
امیرآبادی:
عضو هیأت رئیسه مجلس با تأکید بر اینکه رویکرد اقتصادی دولت باید تغییر کند، گفت: برخی مسؤولان یا اقوام‌ آنان دارای شرکت‌های خصوصی هستند که باید از مناصب و مسئولیت‌هایشان کنار گذاشته شوند تا سراغ بازار و کاسبی خودشان بروند.
به گزارش آرانیوز، احمد امیرآبادی نماینده مردم قم و عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به شرایط اقتصادی کشور و ضرورت ترمیم کابینه و تیم اقتصادی رئیس‌جمهور، اظهار داشت: اولاً اینکه رویکرد اقتصادی دولت باید تغییر کند و دوما اینکه بهتر است افرادی که در تعارض با منافع هستند، از مناصب و مسئولیت‌هایشان کنار گذاشته شوند تا سراغ بازار و کاسبی خودشان بروند.

وی افزود: یکی از مشکلات ما این است که خود برخی از مسئولین یا اقوام‌شان دارای شرکت‌های خصوصی هستند، یا اطرافیان یا هم‌حزبی‌های آنان، این موارد یکی از بلاهایی است که به جان اقتصاد ایران افتاده و بیشتر رانت‌هایی که به وجود می‌آید از همین موارد است.

این عضو هیأت رئیسه مجلس تصریح کرد: به نظر می‌رسد برای بهبود شرایط اقتصادی کشور و وضع معیشتی مردم باید قوانین و مقررات شفاف شوند، دستورالعمل‌ها باید شفاف شوند، امتیازاتی که می‌دهند باید در اختیار همه قرار گیرد و همه باید بتوانند از این امتیازات استفاده کنند، همه این موارد همان راهبردها و تفکری است که ضروروت دارد با تغییر رویکرد اقتصادی دولت تغییر کنند.
انتهای پیام/*
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار