تازه های خبری :
دوشنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۷ -September 24 23: 17: 06 2018
کد خبر: ۳۷۶۷۹
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۷ - ۰۱:۲۲
سید پیروز موسوی مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران با موافقت رضا خلیلی معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، دستور اجرای کامل و سریع ابلاغیه بهبود معیشت کارکنان قرارداد مدت موقت شاغل در این پایانه را صادر کرد.
به گزارش اختصاصی آرانیوز، سید پیروز موسوی مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران در سفر به منطقه عملیاتی پارس جنوبی، در جمع کارکنان پایانه صادرات میعانات گازی عسلویه وضعیت فوق العاده ها، ارتقای حقوق و دستمزد، پاداش و بهره وری کارکنان قرارداد مدت موقت این پایانه را بررسی کرد و پس از کنفرانس تلفنی و بحث و تبادل نظر با رضا خلیلی، معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور عملیات غیرصنعتی دستور اجرای کامل ابلاغیه وزیر نفت در خصوص بهبود معیشت کارکنان را صادر کرد.

پس از این کنفرانس تلفنی که با معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور عملیات غیرصنعتی در بعد از ظهر جمعه (۸ تیرماه) بر روی عرشه شناور «۱۲ فروردین» در ساحل پارس جنوبی انجام شد و موافقت رضا خلیلی طبق ابلاغیه وزیر نفت،  سید پیروز موسوی دستور اجرای کامل و سریع ابلاغیه بهبود معیشت کارکنان قرارداد مدت موقت شاغل در این پایانه را صادر کرد.

ضوابط ساماندهی وضع پرداخت حقوق و مزایا و بهبود معیشت نیروهای قرارداد مدت موقت صنعت نفت در ۱۱ بند از سوی وزیر نفت در تاریخ ۲۲ خرداد ماه ۹۷ ابلاغ شد.

این ابلاغیه موارد مهمی مانند پرداخت کمک رفاهی، متمم کمک رفاهی و ایاب و ذهاب، بیمه تکمیلی درمان، خدمات باشگاهی، ورزشی و فرهنگی و رفاهی که از جمله درخواست های اساسی و اصلی این بخش از کارکنان صنعت نفت است را شامل می شود.

در این ابلاغیه به صراحت آمده است که معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی و مدیران توسعه منابع انسانی چهار شرکت اصلی باید اقدامات فوق را به نحوی به انجام برسانند که بندهای 1 تا 9 را تا پایان تیر ماه سال 1397 و بند 10 را تا نیمه شهریور ماه 1397 عملیاتی نمایند. در هر حال زمان اجرای همه پرداخت‎های اضافی موضوع این ابلاغیه، ابتدای اردیبهشت ماه 1397 خواهد بود و پرداخت‎های انجام نشده باید حداکثر پیش از اتمام شهریور ماه 1397 متناسباً به حساب کارکنان ذیحق واریز شود.

انتهای پیام/*

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار

امروز مردم خوزستان، اهواز با مشت های کوبنده مردم ولایتمدار و شهید پرور خوزستان با آرمانهای شهدا و انقلاب اسلامی تجدید میثاق می کنند/ بزرگترین تشییع شهدای حادثه تروریستی اهواز و با حضور مردم شهید پرور و ولایتمدار خوزستان/با حضور حجت الاسلام مرویی، حجت الاسلام رحیمیان، شهیدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به نمایندگی از رهبر انقلاب به خوزستان سفر می کنند/ سردار محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام/ آوایی وزیر دادگستری/ علوی وزیر اطلاعات/ امیر حاتمی وزیر دفاع/ قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت/ فلاحت پیشه رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس و هیئت همراه/ افشانی شهردار تهران/ جلیلی معاون وزیر اقتصاد/ سید شریف حسینی معاون وزیر نفت/ خادمی معاون وزیر راه/ حیات مقدم مجموعه قوانین و مقررات مجلس/ رستمی معاون شهردار تهران/ احمد سیاحی وزارت نیرو/ ساعدی رئیس مجمع نمایندگان خوزستان/ سامری نماینده مردم خرمشهر/ سعدون زاده وزارت علوم و برخی نمایندگان مجلس دوره یازدهم خوزستان و ادوار به استان خوزستان سفر می کنند