تازه های خبری :
جمعه ۰۳ اسفند ۱۳۹۷ -February 22 04: 21: 08 2019
کد خبر: ۳۵۷۲۴
تاریخ انتشار: ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۱
فتاح خبر داد
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) از پوشش تدریجی افراد پشت نوبتی دریافت خدمات کمیته امداد از ماه آینده خبر داد.
به گزارش آرانیوز با اشاره به تعداد افراد پشت نوبتی برای تحت پوشش قرار گرفتن در کمیته امداد گفت: پوشش تدریجی این افراد در جلساتی که در سال ۹۷ سازمان برنامه و بودجه کشور و وزارت تعاون و رفاه و کار اجتماعی انجام شده، در حال بررسی است. آنچه مسلم است ،این است که افراد پشت نوبتی کمیته امداد و سازمان بهزیستی به مرور و از اردیبهشت ماه به بعد می‌توانند به مرور وارد چرخه افراد تحت پوشش این نهادهای حمایتی شوند.

وی در ادامه اظهار کرد: ما برای تحت پوشش قرار دادن این افراد  به رقم بودجه و تبصره ۱۴ نگاه می کنیم و نمی‌توانیم بیش از این مقدار افراد را تحت پوشش بگیریم؛ چرا که افزایش تعداد افراد تحت پوشش بیش از رقم بودجه کمیته امداد باعث می‌شود تا نتوانیم مستمریشان را پرداخت کنیم. امیدواریم که همه افرادی که پشت نوبتی هستند و شناسایی شده‌اند بتوانند تحت پوشش قرار بگیرند.

رئیس کمیته امداد امام خمینی ضمن اشاره به نوسانات ارزی فروردین ماه و تاثیر آن بر زندگی فقرا نیز تصریح کرد: بعد از نوسانات ارزی فروردین ماه همچنان ثباتی در وضعیت اقتصادی کشور ایجاد نشده است. به همین دلیل در حال حاضر نمی‌توان درباره تاثیر این نوسانات بر روی وضعیت زندگی فقرا اظهار نظری کرد.

وی ادامه داد: ولی تلاطم، نوسان و تب و تاب بازار نشان می‌دهد که به هر حال گرانی اتفاق افتاده است و حالا دولت باید ضمن تثبت قیمت ارز ببیند می‌تواند که ارز با قیمت آزاد را پایین تر بیاورد یا نه؟ اما با این حال این نوسانات زندگی مددجویان ما را تحت تاثیر قرار می‌دهد و همه ما باید نسبت به این مساله مراقبت کنیم.

انتهای پیام/*

نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
حسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۱
0
0
سلام: ايا اين بمفهوم اسيب پذير شدن بيشتر مردم وكاهش قدرت خريد انهاست ؛ عدم برنامه توانمدسازي توسط كميته امداد بطوريكه سرمايه هاي ان بجاي اشتغال وتوليد ان صرف پرداخت نقدي ميشود اشتباهي كه در يارانه در حال انجام وعزمي بر اصلاح ان نيست ايا بمفهوم اعلان به دنيا مبني بر اينكه ما كشوري فقير هستيم ميباشد ؟ چرا تامل وتدبري از اثار وتبعات نميشود وصرفا با در يافت بودجه سعي بر گستره هر فعاليتي داريم ؟
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار