چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ -March 20 15: 25: 37 2019
کد خبر: ۳۵۴۹۳
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۲
مشاور فرمانده‌کل قوا گفت: نیروهای مسلح به‌عنوان جمعیت بزرگی در کشور هستند به همین خاطر دستورالعملی صادر شده تا هیچ کالای خارجی خریداری نشود و در صورت خرید بودجه آن پرداخت نمی‌شود.
به گزارش آرانیوز، سرلشکر صفوی دستیار و مشاور عالی نظامی فرمانده معظم کل قوا در حاشیه مراسم سالگرد شهید صیاد شیرازی در جمع خبرنگاران گفت: این رسم خوبی است که قدر شهدا را بدانیم؛ شهدا در اندیشه و تفکر و اخلاق و رفتار چگونه بودند و عملکرد آنها در دفاع مقدس مانند شهید صیاد چگونه بوده است.

وی افزود: شهید صیاد در اندیشه و عمل انسانی بود که به قرآن، اسلام، و سنت رسول‌الله(ص) و سیره ائمه اطهار(ع) اعتقاد داشت و فرمایشات آنها را سرلوحه کار خود قرار می‌داد، علاوه بر این در اخلاق و رفتار انسانی مردم‌دار و مردم‌یار بود.

دستیار و مشاور عالی نظامی فرمانده معظم کل قوا درباره شعار سال اظهار داشت: یکی از کلیدی‌ترین و شاید اصلی‌ترین بحث اقتصاد مقاومتی شاخصه‌ای است که مقام معظم رهبری در سخنرانی خود در مشهد مقدس ایراد فرمودند و آن این است که مردم ما کالای ایرانی مصرف کنند.

سرلشکر صفوی تصریح کرد: البته باید از تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان حمایت شود، یعنی باید کالاهایی ساخته شود که با کالای مشابه خارجی از نظر کیفیت و قیمت قابل مقایسه باشد.

وی ادامه داد: در اینجا نقش سازمان استاندارد حائز اهمیت است؛ به‌عنوان مثال  این سازمان فعال باید استانداردی مشخص می‌کرد تا خودروی داخلی و خارجی در یک کیفیت باشند.

مشاور فرمانده کل قوا گفت: نیروهای مسلح به‌عنوان جمعیت بزرگی در کشور هستند به همین خاطر دستورالعملی صادر شده تا هیچ کالای خارجی خریداری نشود و در صورت خرید بودجه آن پرداخت نمی‌شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: بنابراین اگر نیروهای مسلح، کارمندان دولت و خانواده آنها کالای ایرانی مصرف کنند، نقطه تحولی در حمایت از کالای ایرانی صورت می‌گیرد.

انتهای پیام/*

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار