دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ -December 17 00: 18: 56 2018
کد خبر: ۳۴۶۲۸
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۸
وکیلی خبر داد:
عضو هیئت رییسه مجلس، گفت: سوال اول از رییس جمهور درباره موسسات مالی و اعتباری با همان محتوا و مضمون بار دیگر امضاء مجدد گرفت و به هیئت رییسه مجلس تقدیم شد.
به گزارش آرانیوز، محمد علی وکیلی با بیان اینکه سوال اول برخی نمایندگان از رییس جمهور درباره موسسات مالی و اعتباری با 58 امضاء از حد نصاب افتاد، گفت: از نظر ما این سوال بایگانی شده و گزارش آن به رییس مجلس ارسال شده است.

عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه همان سوال با همان محتوا و مضمون موسسات مالی و اعتباری بار دیگر امضاء مجدد گرفت، افزود: این سوال حدود 88 امضاء دارد و امضاء کنندگان اصرار دارند که این سوال از رییس جمهور مطرح شود، لذا بنده براساس آیین نامه طرح دوباره سوال را به رییس مجلس پی نوشت کردم که دکتر لاریجانی باید آن را تعیین تکلیف کنند.

وی ادامه داد: در صورت تعیین تکلیف دوباره باید این سوال برای بررسی به کمیسون اقتصادی ارجاع شود و گزارش آن به هیئت رییسه تقدیم شود.

عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه سوال دیگری از رییس جمهور با 5 محور و 102 امضاء از قبل آماده شده بود، تصریح کرد: سوال دوم نیز به کمیسیون اقتصادی ارجاع شده و روز گذشته در این کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت که گزارش آن جلسه باید توسط کمیسیون به هیئت رییسه ارسال شود.

انتهای پیام/*
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها