دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ -December 17 00: 19: 22 2018
کد خبر: ۳۴۶۲۲
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۲
پاسخ اين سوال را هم در توييت‌هاي خود بنويسيد كه در تمام اين چهل سال كه الحمد‌الله هم مسوول بوده‌ايد، آيا تا به حال چنين تهديدي كرده بوديد؟ چنين اصراري بر شفافيت داشته‌ايد؟ براي همه دولت‌ها و به ويژه دولت فخيمه نهم و دهم چنين ضرورتي احساس كرديد؟
به گزارش آرانیوز؛ غلامحسین کرباسچی در روزنامه اعتماد در باره تهدید احمدتوکلی به برگزاری تجمع علیه دولت نوشت:

در خبرها آمده بود كه بعضي از نمايندگان سابق كه سال‌ها در صندلي‌هاي سبز و قرمز نشسته‌اند و بر پست‌هاي مختلف از جمله وزارت تكيه زده‌اند، دولت را تهديد كرده‌اند. در حاشيه همه تهديد‌ها عليه دولت مظلوم جمهوري اسلامي ايران كه وارث بدترين شرايط اقتصادي تاريخ ايران است، اين تهديد از همه قابل‌توجه‌تر است. اينكه نه‌تنها ليست حقوق و مزاياي دولتي‌ها و مديران اجرايي كه ليست درآمد همه مسوولان در همه سمت‌هاي اجرايي، قضايي، تقنيني، حاكميتي، نظامي، امنيتي، اقتصادي، فرهنگي و مذهبي براي عموم مردم منتشر شود و حتي فراتر از آن به شركت‌هاي عمومي، خصوصي و خصولتي نيز پرداخته شود و شفافيت همه‌جا را خانه‌اي شيشه‌اي مي‌كند كه حتي كوچك‌ترين شبهه‌اي از فساد، رانت، رشوه و حق‌الزحمه غير‌مشروع وجود نداشته باشد بسيار مطلوب است و هيچ جاي ترديدي نيست كه اگر عملي شود و همه نهاد‌هاي حاكميتي از جمله دولت بپذيرند و عمل كنند بسياري از شبهه‌ها مرتفع و بسياري از خلاف‌ها ريشه‌كن مي‌شود اما سوالي كه مطرح مي‌شود، اين است كه چرا اينقدر دير به فكر چنين شفافيتي افتاده‌اند و حالا به فرض كه دلسوزانه است و هرجا جلوي ضرر را بگيري منفعت است...

مي‌توان ساده از كنار خيالي كه به ذهن مي‌رسد گذشت كه در دولتي با اين مقدار مساله كه بسياري از اين مسائل ميراث كساني از جنس خود شما و سال‌ها مورد تاييد شما بوده‌اند و حالا در داخل و خارج، چپ و راست هركدام نوعي شاخ و شانه مي‌كشند، شما او را تهديد به تظاهرات خياباني مي‌كنيد؟

اين دولت كه عادت به تهديد‌هايي اينچنيني و تهديد به تظاهراتي كه چه‌بسا عامل آن ديگران هستند، دارد اما شما خود چه هدفي را دنبال مي‌كنيد؟ پاسخ اين سوال را هم در توييت‌هاي خود بنويسيد كه در تمام اين چهل سال كه الحمد‌الله هم مسوول بوده‌ايد، آيا تا به حال چنين تهديدي كرده بوديد؟ چنين اصراري بر شفافيت داشته‌ايد؟ براي همه دولت‌ها و به ويژه دولت فخيمه نهم و دهم چنين ضرورتي احساس كرديد؟ و غير از حقوق، براي باقي مواردي كه ممكن است شبهه خلافي در ذهن‌ها شكل گرفته باشد مانند زمين‌هاي واگذار شده، بورسيه‌هاي اعطايي، امتيازات داده شده و... مي‌شود چنين تهديدي كرد؟

انتهای پیام/*
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۷ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
0
0
ايا واقعا قانوني بر موضوعات مذكور از سوي همين مجلس وجود ندارد /واقعا مديريت را در كشور به بدترين شكل ان از بين برده اند بطوريكه الان بواسطه همين دعواهاي سياه نمايي واقعا ضعف جامعه غير مديريتي كه عموما با خون دل در برخي موارد بايد كار گر ايراني را در هر كاري به انجام وظيفه وا داشت متاسفانه بواسطه همين موضوعات به گند گشيده شده موجبات تعريف به دوره مدير كشي شده اگر ضعف در قوانين وبازرسي وجود دارد واگر مديري خارج از مقررات مربوطه اختلاس وزياد گرفته كوتاه نبايد امد وبايد برخورد كرد ولي نبايد موجبات هتك به ساحت عبارتي گردد كه دنيا از مديريت بعنوان رهابر ومتفكر هر بخش نام ميبرد وشايد دلايل عدم حركت وپويايي كشور همين مواردي است كه موجبات تضعيف مديريت متاسفانه شده /كسي از قوانين متنوع وخواص صحبت ندارد /كسي از اينكه بعد از چهل سال هنوز د توانمند سازي جامعه كاري نشده گفتمان ندارد كه هنوز كميته امداد وروز به روز موسسات خيره افزايش ميبابد وبعضا در شرايط مساوي كار بواسطه انچه ايثار گريهاي تعاريف جديد ورود برخي ديگر به اين چرخه كه موجبات منفك كردن جامعه شده گفتمان ندارد /نهضت سواد اموزي چهل سال با بي سوادي مبارزه ميكند مگر ميشود بعد از چهل سال با اماري كه ارايه ميشود گفت بيسواد بايد داشته باشيم /چرا بجاي تمركز بر اصلاح ساختارها متاسفانه بجان هم در اين موارد اقايان افتاده اند ؛متاسفانه فساد اداري و..انقدر ريشه گرفته كه جمع كردن ان را دشوار كرده واين در سلسه اداور بجهت ضعفدر همه قوا ميباشد /در برخي مشاغل سن بازنشستگي اقايان به دست عزاييل امضا ميشود بپذيريم كه همين افراد سالها باعث بروز بوده اند چرا نبايد اجاز هداد ديگراني وارد شوند كه تفرات جديد وبروز را بمنظور اصلاح دررپيش گيرند البته اگر باز هم بگذارند ايشان نيز كار كنند ودخالتي در ان نكنند براي احيا اين كشور خون داده شده ولي امروز گفتمان ياد شهدا بنظر راه فرار وتوجيه عملكرد شده چرا ؟ومتاسفانه شرايط از ريا ودروغ ودو رنگي بسيار شكننده وسخت شده است
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها