تازه های خبری :
شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷ -January 19 12: 13: 12 2019
کد خبر: ۳۳۴۲۴
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۸
ایران در سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در صدد ارسال پیام‌های متعددی به آمریکا برآمد که بخشی از آن مربوط به برنامه موشک‌های بالستیک و محبوبیت نظام حاکم بود.
به گزارش آرانیوز، به نقل از روزنامه الاخبار، در سی ونهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، ایران با عرضه موشک بالستیک و نیز به پشتوانه حضور گسترده مردم در صدد ارسال پیام های متعددی به آمریکا برآمد که بخشی از آن با برنامه موشک های بالستیک و مخالفت با هرگونه خدشه دار شدن آن مربوط بود.

بخش دیگری از پیام ایران همزمان با راهپیمایی های روز گذشته مربوط به محبوبیت نظام حاکم در پی اعتراض هایی بود که اخیر در ایران رخ داد و آمریکا حمایت خود را از آن اعلام کرده و به ادامه آن تحریک می کرد.

در این میان سپاه پاسداران روز گذشته و همزمان با مشارکت صدها هزار ایرانی از شهرهای مختلف در راهپیمایی سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی دو موشک دور بُرد از نوع «قدر- F» را در مرکز تهران به نمایش گذاشت.

از سوی دیگر حسن روحانی رئیس جمهور ایران در میدان آزادی تهران خطاب به شرکت کنندگان در راهپیمایی گفت: حضور شما پاسخ قاطعی به توطئه های جدید آمریکا است.

رئیس جمهور ایران در خصوص توافق هسته‌ای نیز آمریکا را خطاب قرار داده و گفت، چنانچه در صدد خروج از آن برآید، متضرر خواهد شد.

انتهای پیام/

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار