تازه های خبری :
سه‌شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ -October 16 10: 03: 27 2018
کد خبر: ۲۸۹۵۴
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۳
معاون سازمان راهداری:
معاون راهداری سازمان راهداری کشور گفت: با پیگیری‌های انجام شده در حال حاضر تمام راه‌های اصلی، فرعی و روستایی استان‌های کرمانشاه و ایلام باز هستند.
به گزارش آرانیوز، عبدالهاشم حسن‌نیا اعلام کرد: صبح امروز کلیه واحدهای مستقر در استان‌های آسیب دیده کار خود را برای پیگیری وضعیت و بهبود شرایط تردد در استان‌های زلزله زده آغاز کرده‌اند و خوشبختانه در حال حاضر تمامی محورهای این استان‌ها باز بوده و در آنها تردد انجام می‌شود.

به گفته وی، شرایط طوری فراهم شده تا در این جاده‌ها امکان تردد خودروهای امداد رسانی و تردد برای جابه‌جایی مصدومان فراهم شود.

معاون راهداری سازمان راهداری کشور درباره‌ی وضعیت آسیب‌های احتمالی وارد شده به جاده‌های این استان‌ها نیز توضیح داد: قطعا زلزله شب گذشته آسیب‌هایی را به بعضی محورها وارد کرده، اما خوشبختانه هیچ یک از آنها تاثیراتی جدی که منجر به مسدود شدن طولانی مدت جاده‌ها شود نشده و شرایط طوری برنامه ریزی شده که آسیب‌های احتمالی وارد شده به برخی جاده‌ها نیز در کوتاه ترین زمان ممکن برطرف شده و اجازه استفاده حداکثری از آنها را بدهد.

حسن‌نیا درباره آخرین وضعیت تردد زائران اربعین و امکان به وجود آمدن ترافیک در استان‌های زلزله زده نیز اظهار کرد: خوشبختانه بخش قابل توجهی از زائران در حال حاضر به کشور بازگشته‌اند و هیچ ترافیک یا مشکلی در استان‌های زلزله زده در این رابطه وجود ندارد.

انتهای پیام

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار